Witamy na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie
Witamy na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie
Інструкція використання Картки Електронного квитка
Указ № 13/2018
Директора Управління громадського транспорту у м. Люблін
від 12 червня 2018 року
у справі інструкції використання Картки Електронного квитка
На підставі пунктів § 6 1, §. 7 з. 1 літ. а), б) у зв'язку з пунктами § 2 і §5 пункту 8, пункту 14 Статуту Одиниці бюджету під назвою «Управління Міського Транспорту в м. Люблін» в додатку до постанови № 496 / XXVI / 2008 Люблінської міської ради від 27 листопада 2008 року, про створення бюджетної одиниці під назвою «Управління міського в м. Люблін» зі змінами, внесеними постановами Люблінської міської ради 571 / XXVII / 2008 від 18 грудня 2008 року, 54 / VII / 2011 від 24 лютого 2011 року, 36 / II / 2014 від 23 грудня 2014 року і в поєднанні зі статтею , 16 і ст. 33 Закону від 15 листопада 1984 р про Транспортне право (Законодавчий вісник 2017. поз. 1983), ст. 8 пункт 2), 3), ст. 15 параграфів 1 пункт 3 е), пункт 11), Закон від 16 грудня 2010 року про громадський транспорт (Законодавчий . вісник. 2017 поз. 2136, з поправками.), з метою поліпшення організації розподілу, продажу та контролю квитків і надавання інформації про застосування Картки Електронного квитка видає інструкцію використання Картки Електронного квитка
Інструкція використання Картки Електронного квитка
- діє з 13 червня 2018 року.
§1
Термінологія, що використовується для цілей цієї Інструкції:
1. УМТ , УМТ в м. Люблін - означає Управління Міського Транспорту в Любліні, що виконує функцію організатора міського люблінського транспорту.
2. Дистриб'ютор - суб'єкт господарювання, який продає Електронні квитки (на підставі відповідного контракту з УМТ) через власні автомати, термінали в ПОК або у веб-магазині
3. Картка - це безконтактна картка з електронною схемою пам'яті. Картка є носієм Електронних квитків, що дають право їздити на громадському транспорті, що здійснює перевезення, замовлені УМТ та іншими послугами, включаючи електронну реєстрацію коштів, сплачених на зберігання власником картки, що дозволяє сплачувати за паркування транспортного засобу в Зоні Платного Паркування в Любліні (ЗПП). Картка є власністю УМТ, вона позичається для пасажирів на підставі поданої ними заявки і доступна у таких варіантах:
3.1. Іменна картка (персоналізована) у формі:
a) Картки Електронного Квитка (KЕК) - її можуть використовувати лише та особа, дані якої вказані на Картці,
B) Картки Сімейного квитка (КСК) – можуть використовуватися індивідуально або спільно всіма особами, дані яких на є на картці - відноситься до КСК, з сімейними квитками, закодованими на них до набрання чинності Постановою № 877 / XXXIV / 2017 Люблінської міської ради від 10 Листопада 2017 р.
3.2. Картка пред'явника (KП) не персоналізована - вона може бути використана багатьма користувачами, вона не вимагає подання заявки на її випуск.
3.3. Люблінська туристична карта – видана Люблінською регіональною туристичною організацією - карта, що є електронним носієм даних спеціальних туристичних і культурних пропозицій для відвідувачів міста Люблін (Пакетів), наявна в варіанті з туристичним квитком.
4. Електронне студентське посвідчення/електронне аспірантське посвідчення (ЕСП/ ЕАП)- Студентське/Аспірантське посвідчення видане в університеті, що видає ЕСП/ ЕАП адаптоване для кодування періодичних квитків. Може бути тільки носієм періодичних квитків.
5. Кодування - створення електронного запису на картці або електронному студентському / аспірантському посвідченні.
6. Електронний квиток – транспортний документ, що міститься в електронному вигляді, що дозволяє проїзд транспортними засобами громадського транспорту, що виконує транспортні послуги, замовлені УМТ відповідно до чинних тарифів та правил, що регулюють використання транспортних засобів загального користування м. Люблін. Зустрічається як:
a) Іменний періодичний квиток – закодований на іменних картках та на електронних студентських / аспірантських посвідченнях (ЕСП/ ЕАП/ КЕК).
b) Одноразовий / тимчасовий квиток – закодований на КЕК, КП. Одноразовий / тимчасовий квиток - це квиток на пред'явника, підтвердження того, що оплата здійснюється тільки протягом даної поїздки.
c) Сімейний квиток – він кодується тільки для КЕК.
d) Періодичний квиток на пред'явника – кодований на всіх типах карт та на електронних посвідченнях студента / аспіранта (КЕК, ЕСП/ ЕАП, КП), є підтвердженням оплати лише протягом даної подорожі.
e) Туристичний квиток – кодований винятково на Люблінських туристичних картах як частина запропонованих пакетів, являє собою підтвердження про оплату, здійснену тільки протягом даної подорожі.
7. Квитковий автомат (Автомат) – стаціонарний термінал самообслуговування, що дозволяє, крім іншого, самочинну покупку квитків, включаючи кодування періодичних квитків.
8. Двофункційний компостер електронних квитків і паперових квитків(Двофункційний компостер) - це електронний пристрій у транспортному засобі громадського транспорту, який використовується для компостування одноразових та часових / туристичних квитків, зчитування Картки, ЕСП/ ЕПА, перевірки дійсності електронних квитків, кодування квитків, придбаних раніше через Інтернет-магазин.
9. БОК- Бюро обслуговування клієнтів Управління громадського транспорту у Любліні.
10. ПOK - Пункти обслуговування клієнтів, що продають електронні квитки.
11. ППБ- пункт продажів квитків (ППК), яким керує Управління громадського транспорту у Любліні.
12. Квитанція – роздруківка з кодуючого терміналу (включаючи Квитковий автомат), що підтверджує кодування Електронного квитка. У роздруківці вказується дата і час операції, кількість, тип електронного квитка, позначення пункту продажу та номер картки, код та опис закодованого електронного квитка, його ціна, дата початку та закінчення дії сезонного квитка (квитанція з машини може містити лише кінцеву дату квитка).
13. Фіскальний чек - роздруківка з фіскальної каси, що підтверджує оплату придбаного електронного квитка.
14. Заявка – заповнена форма для отримання Картки або дозволу кодування Періодичного квитка для ЕСП/ ЕПА. Заяву можна завантажити в ППК, на веб-сайті www..lublin.eu та у вибраних ППК, зазначених на веб-сайті www..lublin.eu.
15. Заява про встановлення права на сімейний квиток – форма, заповнюється для отримання квитків для членів сім'ї уповноваженими особами відповідно до постанови Міської ради Любліна від 25 червня 2015 р. № 205 / VIII / 2015 з внесеними в неї поправками Заяву про видачу сімейного квитка може бути отримати в ППК і на веб-сайті www..lublin.eu.
16. Заява на рекламацію - форма заповнюється для подання рекламації у зв'язку з втратою Картки, її непрацездатністю, знищенням або необхідністю оновлення в ній персональних даних. Заявку на скаргу можна отримати в ППК.
17. ПОР - Пункт обслуговування рекламацій дистриб'ютора квитків, що продає через торговельні автомати та Інтернет-магазин, приймає скарги на неналежні трансакції, здійснені через автомати або інтернет-магазин, щодо придбання там наявних квитків. Адреси ПОР окремих дистриб'юторів доступні в Автоматах, на веб-сайті інтернет-магазину та на веб-сайті www..lublin.eu.
18. Інтернет-магазин - онлайнова платформа, яка виконує функцію пункту продажу квитків в електронній формі.
19. Підтвердження транзакції в інтернет-магазині – згенерована системою веб-магазину (у формі, якій можна роздруковувати для замовника) інформація, що містить підтвердження покупки квитка через інтернет-магазин, що містить мін. унікальний ідентифікатор транзакції.
§2
Загальна інформація
1. Користувач може мати тільки один активний особистий електронний квиток за один раз (КЕК, ЕСП, ЕАП).
2. Перша картка видається Користувачеві безкоштовно.
3. Заявку на видачу Картки або адаптацію Електронної студентської посвідчення можна завантажити в ППК, обрані ПОК, вказані на веб-сайті www..lublin.eu або заповнені електронним шляхом через веб-сайт www..lublin.eu.
4. Приймаються для реалізації тільки заявки верифіковані та затверджені особою, що приймає заявку, що уповноважена УМТ для перевірки заявок.
5. Неповна або неправильно заповнена Заявка не є підставою для видачі Картки.
6. Картки та ЕСП/ ЕАП персоналізуються протягом не більше 5 робочих днів, починаючи з дня після подання заявки до УМТ.
7. Невидані картки підлягають комісійному знищенню разом із Заявками та доданими фотографіями, через 3 місяці з моменту їх персоналізації.
8. Картка дійсна протягом 10 років з дати персоналізації.
9. Картки не можна ламати, гнути або пошкоджувати будь-яким іншим способом (наприклад, штампуванням, різанням).
10. Картки не повинні піддаватися впливу високих або низьких температур, а також впливу хімічних речовин, сильних магнітних або електричних полів.
11. У випадку втрати або знищення Картки або зміни особистих даних, видимих на Карті, після заповнення форми рекламації та сплати комісії за оформлення скарги, в ППК видаються дублікати Картки.
12. Зміна особистих даних, які не вимагають заміни Картки (наприклад, зміна адреси), відбувається в ППК після заповнення рекламації та подання за кримінальною відповідальністю заяви, що підтверджує зміну. В цьому випадку впровадження зміни безкоштовне.
§3
Подача заявки та видача Картки
A. Іменна картка - Картка Електронного квитка - (КЕК)
1. Для отримання електронної картки квитка необхідно:
а) особисто подати до ППК або до вибраного ПОК належним чином заповнену заявку разом із актуальною фотографією, з розмірами 2,5 х 3,0 см,
б) показати документ з фотографією, щоб перевірити дані, введені в заявку.
2. У випадку онлайн-заявки слід:
а) прикріпити у формі вкладення фотографію у форматі jpg розміром 25 x 30 мм і роздільною здатністю 300 dpi.
б) авторизувати (через клацання), згенероване автоматично УМТ посилання активації, надіслане на адресу електронної пошти, введеній в заявці, у зворотньому повідомленні, Відправлені, але неавторизовані Заявки буде видалено через 7 днів з дати одержання Заявки, що буде рівносильно тому, що заявку не буде подано,
в) податись до ППК № 1 разом з документом, що посвідчує особу.
У тому випадку, якщо Користувач не додасть до поданої заявки його фотографію і не погоджується на обробку особистих даних в обсязі фотографії, він зобов'язаний мати при собі додатковий ідентифікаційний документ з його фотографією та представити його разом з Картою при перевірці квитків.
3. За неповнолітню особу подає заяву , доповнює і підтверджує, а також отримує Карту один з батьків або законний опікун дитини, представляючи працівнику ППК документ, що підтверджує факт опіки над неповнолітнім. У випадку осіб старше 13 років допускається здійснення зазначених заходів без участі законного опікуна, після пред'явлення дійсного шкільного посвідчення або іншого посвідчення особи.
4. Заявник забирає іменну картку особисто в ППК або ПОК, в якому він подав Заявку, після пред'явлення документу, що посвідчує особу.
5. Допускається одержання Картки третьою стороною на підставі письмового дозволу заявника.
B. Картка пред'явника
1. Картка пред'явника видається в ППК або в офісі зони платної парковки, і її видання є безкоштовним на момент придбання періодичного квитка на сезон або на момент придбання електронних одноразових та часових квитків на загальну суму щонайменше 50 злотих або доповнення коштів, що дозволяють оплату за паркування транспортного засобу в ЗПП.
2. На картці пред'явника може бути закодований періодичний квиток на пред'явника та кошти для оплати паркування автомобіля. Відсутність періодичного квитка на пред'явника під час перевірки квитка виключає подання скарги на виписаний запит на оплату.
3. Картка пред'явника не підлягає рекламації на заміну, крім рекламацій на технічні недоліки.
C. Туристична карта
Картка, випускається винятково Люблінською регіональною туристичною організацією (ЛРТО), а також авторизованими та зареєстрованими пунктами продажу, в рамках продажу пакетів (спеціальних туристичних та культурних пропозицій) відповідно до правил, встановлених ЛРТО.
§4
Правила активації електронної картки для студентів / аспірантів як носія квитків на громадський транспорт.
1. Для адаптації (активації) ЕСП/ ЕАП як носія періодичного квитка слід:
а) подати правильно заповнену заявку в ППК або електронною поштою через веб-сайт www..lublin.eu. Заявка підлягає перевірці уповноваженим працівником,
б) у разі подання заяви через Інтернет необхідно авторизувати (через клацання), згенероване автоматично УМТ посилання активації, надіслане на адресу електронної пошти, введеній в заявці, у зворотньому повідомленні, Відправлені, але неавторизовані Заявки буде видалено через 7 днів з дати одержання Заявки, що буде рівносильне тому, що заявку не буде подано,
с) прийти до ППК № 1 разом з Електронним посвідченням Студента/Аспіранта
г) надати електронне студентське / аспірантське посвідчення , котре бкде перевірене працівником ППК з точки зору можливості адаптації як носія періодичних квитків.
2. Якщо ЕПС / ЕПА через технічну несправність не може бути адаптоване для придбання квитків на громадський транспорт, необхідно видати Картку. В цьому випадку видавання картки є безкоштовним.
§5
Правила кодування квитків
А. Періодичні квитки / квитки на пред'явника та одноразові / часові квитки.
1. На Карті можуть бути одночасно закодовані два різні періодичні квитки та / або два різні типи одноразових та часових квитків.
2. Кодування відбувається в ППК, за допомогою квиткових автоматів, розташування яких вказане на веб-сайті www..lublin.eu або за допомогою двофункційних компостерів (після придбання квитка через Інтернет-магазин)
3. Кодування квитків, оплачених через Інтернет-магазин, відбувається у, вказаних на сайті www..lublin.eu :
a) ПОК/ППК,
b) Квиткових автоматах,
c) Двофункційних Компостерах за умови, що Кодування квитка, сплаченого через інтернет-магазин здійснюється тільки на Карту, на якій раніше був придбаний будь-який інший квиток у традиційному пункті купівлі-продажу (квитковий Автомат, ПОК, ППК). Для кодування квитка Користувач вибирає на екрані компостера кнопку: "ПОПОВНЕННЯ ІНТЕРНЕТНОГО КВИТКА " а потім поміщає Карту у щілину, розташовану з боку сірого поля компостера. Квиток в Двофункційних Компостерах закодувати можна протягом наступних 7 днів, рахуючи від наступного дня після його покупки.
4. Для покупки Квитка:
а) ПОК/ППК - пасажир передає Карту співробітникові пункту, а також інформує про тип квитка, кількість, а в разі періодичного квита також про період його дії.
b) За допомогою квиткового Автомата – кодування Користувач проводить самостійно помістивши Карту у відповідно позначеному місці, а потім виконує всі команди, що з'являються в інтерфейсі Автомата.
5. Кожен раз після кодування Електронного Квитка у ПОК/ППК/Автоматі видається Чек. Користувач Карти/ЕСП/ЕАП зобов'язаний перевірити відповідність даних, що знаходяться на Чеку з потрібним йому періодичним Квитком .
6. Підтвердженням здійснення оплати за Електронний Квиток, куплений в ПОК є фіскальний Чек, який є підставою для подання рекламацій.
7. Періодичний квиток можна придбати заздалегідь, максимум три місяці наперед.
8. Термін, кількість і вид закодованих Електронних Квитків можна перевірити за допомогою Двофункційного компостера, розміщеного в будь-якому транспортному засобі громадського транспорту, терміналу в ПОК, ППК, в БОК або в Автоматі, а також через сайт www..lublin.eu.
9. Квитком, сплаченим через інтернет-магазин , можна користуватись з моменту його кодування Користувачем на Карті/ЕПС/ЕПА. Метод кодування з допомогою Двофункційних Компостерів детально описано в Інструкції з Експлуатації, Двофункційних Компостерів.
10. Кодування одноразових/часових Квитків проводиться в ПОК або через квиткові Автомати, яких розташування, зазначено на сайті www.УМТ.lublin.eu
11. Для купівлі одноразових/часових Квитків в ПОК пасажир передає Карту співробітникові ПОК та інформує його про тип і кількість необхідних квитків.
12. Кожен раз після кодування одноразового/часового Квитка видається Чек.
13. Користувач Картки зобов'язаний перевірити відповідність даних, що знаходяться на Чеку з терміналу з потрібним одноразовим/часовим Квитка.
14. Підтвердженням здійснення оплати за одноразовий/часовий Квиток куплений в ПОК, є фіскальний чек.
15. Тип і кількість закодованих на Карті одноразових/часових Квитків можна перевірити за допомогою Двофункційних Компостерів , розміщених в кожному транспортному засобі.
Б. Сімейні Квитки
1. Для Кодування сімейного Квитка необхідно подати в ППК Заяву на встановлення права для Сімейного Квитка і пред'явити документи, що це підтверджують (тобто підтвердження постійного проживання сім'ї на території муніципалітети Люблін, а також факт наявності, зокрема, чотирьох дітей, наприклад, паспорта опікунів, короткі свідоцтва про народження дітей або їх посвідчення шкільні/студентські, постанова про інвалідність). Представлені документи підлягають перевірці і затвердженню співробітником ППК, що приймає вищевказану Заявку.
Умовою Кодування сімейного Квитка є наявність у даного члена сім'ї іменної Картки Електронного Квитка або іншого носія, що дозволений УМТ в Любліні. Кодування можна зробити тільки в ППК.
2. Усі примірники сімейного квитка для даної сім'ї видаються на однаковий термін дії.
3. Кожен член багатодітної сім'ї, має право на отримання копії даного Сімейного Квитка.
4. Термін дії сімейного Квитка можна перевірити за допомогою Двофункційних Компостерів , розміщених в будь-якому транспортному засобі, терміналу в ПОК, ППК, в БОК або в Автоматі.
C. Туристична карта
1. Квитки туриста кодуються тільки в рамках Пакета спеціальних туристично-культурних пропозицій згідно з правилами, встановленими ЛРОТ.
2. Квитки туриста не можна придбати в інших, ніж вибраних ЛРОТ Авторизованих точках продажу (актуальний список пунктів є на сайті: www.lublincard.eu).
3. Термін дії Квитка туриста можна перевірити за допомогою Двофункційних Компостерів розміщених в будь-якому транспортному засобі.
4. Докладні правила використання Люблінської Карти Туриста, у тому числі правила купівлі Пакетів, користування Картою і рекламації вказуються в додаткових Положеннях Люблінської Карти Туриста.
§6
Правила кодування коштів для здійснення оплати за паркування транспортних засобів в ЗПП
1. Кошти для здійснення оплати за паркування транспортних засобів в ЗПП закодувати можна і в Офісі ЗПП на будь-якій Картці.
2. Особа, яка не має виданої раніше Карти, яка хоче придбати поповнення рахунку для здійснення оплати за паркування транспортних засобів в ЗПП, у момент здійснення такої покупки отримує безкоштовно Картку на пред'явника.
3. Суми поповнень на Карту засобів, що дозволяють здійснити оплату за паркування транспортних засобів в ЗПП і мінімальну суму, що дає право видачі Картки на пред'явника визначає оператор ЗПП .
4. Закодовані на Карті кошти для здійснення оплати за паркування транспортних засобів в ЗПП можуть бути використані для оплати в будь-якому паркоматі що працює в рамках ЗПП в Любліні.
5. Докладні правила використання Карт для сектора, що обслуговує ЗПП, у тому числі правила кодування поповнень, здійснення платежів в паркоматах і скарг, визначають додаткові правила, доступні в Офісі Зони Платного Паркування.
§7
Правила використання Карти/Електронного Студентського/Аспірантського посвідчення
1. Картою/ЕСП/EАП з закодованим на ній періодичним іменним Квитком може скористатися тільки людина, чиї дані були записані на Карті/ЕСП/EАП.
2. Картою із закодованими на ній одноразовими/часовими Квитками може скористатись людина, чиї дані були записані на Картці, а також людина що подорожує з нею, для якої був прокомпостируваний квиток, збережений на Карті пам'яті.
3. Картою/ЕСП/EАП. з закодованим на ній періодичним іменним пільговим Квитком може скористатись людина, чиї дані були записані на Карті/ЕСП/EАП і котра має відповідні пільги.
4. Карта/ЕСП/EАП без закодованого на ній дійсного періодичного Квитка,тільки Чек, або факт оплати електронного Квитка з допомогою інтернет-Магазину не надають можливості використання транспортних засобів громадського транспорту, що виконують перевезення на замовлення УМТ.
5. Закодовані на Карті одноразові/тимчасові Квитки без прокомопостування на даний проїзд, а також тільки Чек не дають права на проїзд у транспортних засобах громадського транспорту, що виконують перевезення на замовлення УМТ.
§8
Правила контролю періодичних /одноразових/тимчасових/туристичних квитків у громадському транспорті
1. Контроль Електронних Квитків, закодованих на Карті/ЕСП/EАП можуть здійснювати тільки особи, уповноважені УМТ.
2. Пасажир під час контролю показує Карту/ЕСП/EАП - контролеру, таким чином, що дозволяє перевірити дійсність Електронного Квитка.
3. Контролер перевіряє за допомогою рідера вміст Карти/ЕСП/EАП пасажира, в тому числі строк дії Електронного квитка, і те чи Картка не знаходиться в списку заблокованих карток.
4. При проведенні контролю Контролер має право попросити пасажира пред'явити документ, що посвідчує особу, а у разі використання пільгового Електронного Квитка, а також документа, що дає право на пільговий проїзд.
5. У випадку, якщо пасажир користується іменною Карткою, виданою на його ім'я, на якій були закодовані одноразові/тимчасові Квитки, які він прокомпостував для себе, і для людини з ним, подорожуючої, він повинен повідомити про це контролеру.
6. Контролер має право під час перевірки забрати і здати для вияснення в УМТ іменний носій (Карту/ЕСП/EАП), у разі, якщо буде встановлено, що:
а) нею користується пасажир, який не має на це права.
b) Картка заблокована.
У цьому випадку на пасажира накладається відповідна додаткова плата.
§9
Правила рекламації
1. Основою рекламації є пред'явлення фіскального Чека або товарного Чека, що генерується Автоматом, а в разі квитка, що був куплений через інтернет-магазин www. Підтвердження виконання транзакції, що підтверджує покупку даного Електронного Квитка.
2. Фіскальний Чек або Чек, генерований Автоматом пошкоджений в такій мірі що не можна прочитати інформацію , що знаходиться на ньому не може бути підставою для рекламації.
3. У разі виявлення невідповідності закодованого в ПОК квитка з потрібним, пасажир має право пред'явити претензію тільки в тому ПОК , в якому був придбаний вищевказаний квиток в період до кінця роботи точки продажу, в день покупки, при пред'явленні фіскального Чека. Неправильно закодований квиток може бути замінений на інший: за додаткову плату, (коли вартість нового вище, ніж спочатку придбаного) або з поверненням різниці в ціні (якщо вартість нового нижче, ніж придбаного спочатку). У випадку рекламацій, що стосуються покупки одноразового/часового квитка, може вона бути проведена тільки в разі, якщо жоден з куплених в пакеті квитків не був раніше прокомпостируваний.
4. У разі необхідності зміни закодованих даних, наприклад, номер лінії у випадку, якщо квиток на 1 лінію, або строку дії абонемента, що не змінюють вартості угоди, пасажир має право подати рекламацію в БОК або ППК. Коригування здійснюється після позитивного прийняття позитивного рішення.
5. У разі неправильного ходу технічної операції, що виконується в Автоматі, наприклад: заблокування Карти або кредитної картки, відсутність реалізації угоди, незважаючи на її оплату, неправильне списання коштів з рахунку при здійсненні платежу платіжною карткою, не отримання або неправильне отримання решти, не отримання товарного Чека або касового фіскального Чека , пасажир має право подати скаргу у оператора Автомата через ПОР.
6. Карту з наявним заводським браком , що не дозволяє кодувати або зчитування кодований на ній Квиток можна безкоштовно замінити в ППК після заповнення заявки, наявної в ППК.
7. Про втрату Картки або ЕСП/ЕАП з закодованим в ній дійсним Електронним Квитком, необхідно негайно в письмовій формі повідомити в ППК. Карта/ЕСП/ЕАП що була втрачена блокується після попереднього заповнення заявки. Блокування Карти/ЕСП/ЕАП запобігає зчитуванню закодованих квитків.
8. УМТ не несе відповідальності за використання Карти/ЕСП/ЕАП іншою особою, після втрати Карти/ЕСП/ЕАП її власником до моменту подання цього факту в ППБ.
9. Відновлення одноразових/часових Квитків , закодованих на Карті у разі видачі дубліката Картки, може відбутися не раніше, ніж на наступний робочий день після подачі факту її втрати в ПСБ.
10. Рекламації, що стосуються операцій, проведених за допомогою інтернет-магазину в частині: правильності номеру КЕК/ЕСП/ЕАП, типу квитка розглядаються в ПОР.
11. У випадку, про який йде мова у п. 7 цього параграфа і § 2. п. 11, випуск нової Карти вимагає подачі Заяви рекламації та оплати витрат, що становлять еквівалент понесених УМТ витрат, що випливають з дій, пов'язаних з персоналізацією нової Карти.
12. Правила рекламації поповнень засобів, що дозволяють здійснити оплату за паркування транспортних засобів в ЗПП опубліковані у відповідному Регламенті, доступному в Офісі Зони Платного Паркування.
13. Правила рекламації для Люблінської Карти Туриста опубліковані в правилах Люблінської Карти Туриста.
§10
Використання Картки для інших послуг
1. Використання Картки для послуг/акцій, що реалізуються іншими суб'єктами - організаторами (в тому числі кодування на ній даних чи їх зчитування) вимагає узгодження і погодження між суб'єктом-організатором, та УМТ.
2. У разі використання Картки для інших послуг, ніж квитки на громадський транспорт у Любліні, за здійснення дій, на Карті або за допомогою Карти, відповідає організація, що здійснює ці послуги.
3. Використання Картки для інших послуг, не виключає і не ставить під загрозу використання Картки в якості носія квитків міського транспорту в Любліні.
§11
Заключні положення
1. Інструкція з Використання Картки Електронного Квитка, або її зміни, підлягає оголошенню на веб-сайті Управління Міського Транспорту в Любліні, на дошці оголошень, у штаб-квартирі УМТ в Любліні, і в ППК.
2. Втрачає чинність Інструкція з Експлуатації Картки Електронного Квитка, видана Наказом Директора Управління Міського Транспорту в Любліні з 27 лютого 2018r. про Інструкцію з Експлуатації Картки Електронного Квитка.
3. Положення даної Інструкції з Експлуатації Картки Електронного Квитка застосовуються з дня оголошення також щодо справ, розпочатих і незакінчених на підставі раніше діючої Інструкції.